o mnieWitaj!
Nazywam się Ania Dutkiewicz

Nie muszę chyba mówić, że lubię gotować... taką informację znajdziecie na każdym blogu :) Istotne jest bardziej: dlaczego lubię?
Smaki dzieciństwa zostają w nas na zawsze. A ja mam nawet taką teorię, że podświadomie ich szukamy.
Uwielbiam, gdy w domu pachnie kruszonką, dopiero co wyjętym z pieca chlebem, bigosem, mięsiwem. Każdy z setek zapachów budzi inne skojarzenia, wspomnienia. Ja tych smaków, zapachów wciąż szukam, chociaż widzę jak z biegiem lat coraz bardziej mi się wymykają.

Od pewnego czasu mogę się nazywać samoukiem fotografii. Nie chodziłam na żadne kursy czy warsztaty. Powoli, krok po kroku, artykuł po artykule, ćwiczenie za ćwiczeniem.

Jest postęp?

Pierwsze zdjęcie na blogu 10.07.2013
Jedno z ostatnich zdjęć na blogu, 2015


Marzy mi się, że w 2017 roku zamieszczę tu kolejne zdjęcie, a różnica w poziomie będzie równie oczywista.
Stale podglądam moje ulubione blogi kulinarne, zwłaszcza blogi mistrzyń fotografii.

Mam cudną sunię ze schroniska, Lenkę :) Wychowała się w schronisku i była strasznie spragniona kontaktu z człowiekiem. To już dwa lata, jak jest u nas a jej ulubiona pozycja do zasypiania się nie zmieniła: jak najbliżej nas.Piszę też książki beletrystyczne. Moim marzeniem jest kiedyś je wydać, ale jak tu dotrzeć do wydawców, gdy mijają dwa lata a maile z tekstem nadal nie zostały otwarte w wielu wydawnictwach? :)
No nic, nie poddaję się i piszę dalej :)

Ty też się nie poddawaj, cokolwiek zamierzasz :)
Buziaki


3 komentarze:

 1. Gratuluję i pochwalam. Również uważam, że w życiu trzeba szukać czegoś nowego i lepszego. Nie warto zadawalać się bylejakością. Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. witam, z mężem postanowiliśmy jeść zdrowiej, zajrzałam na ten blog i dziś robię kurczaka z warzywami, zobaczymy jak smakuje, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam :)
   Jakiś rok temu podjęliśmy z mężem podobne postanowienie. Powstał nawet mój drugi blog wyłącznie ze zdrowymi przepisami, gdzie nie trzeba oglądać przy okazji kuszących zdjęć ciast i słodkości :) Także serdecznie zapraszam też na drugiego bloga i trzymam kciuki by udało Wam się rozsmakować w pysznym i zdrowym jedzeniu tak jak nam :)
   http://fit-appetit.blogspot.com/

   Usuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...